Svatby a zásnuby

Zásnubní a snubní prsteny vyjadřují vzájemný slib, lásku a věrnost. O to víc je pro mne jejich výroba srdeční záležitostí a přistupuji k ní s maximálním respektem. Všechny prsteny vyrábím ručně a na míru.

Snubní prsteny

Máte už představu o svých snubních prstenech nebo zatím jen hledáte, co by se Vám mohlo líbit? Napište mi a přijďte na nezávaznou osobní schůzku ke mně do ateliéru.

Budu ráda, když si s sebou přinesete svoji inspiraci. Pokud zatím jasno nemáte, s výběrem prstenů Vám pomůžu. Kromě vzorků Vám představím možnosti materiálů, tvarů, struktur, povrchových úprav nebo zasazení drahých kamenů.

Společně najdeme Vaše vysněné prstýnky. Takové, které budete chtít nosit do konce života.

Snubní prsteny si můžete vyrobit také vlastnoručně za mojí asistence. Workshop výroby snubních prstenů je vhodný i pro úplné začátečníky, kteří nemají zkušenosti se zlatnickým řemeslem. Darujte si nezapomenutelný zážitek.

Ukázka realizací:


  

 

 

Zásnubní prsteny

Každá žena si zaslouží jedinečný šperk, že ano? Pokud jste dočetli až sem, zřejmě jde do tuhého! :) Ráda vytvořím originální prsten na míru pro Vaši partnerku. Napište mi a domluvte si osobní schůzku. 

Ukázka realizací:

Máte zájem o šperk nebo byste si jej rádi sami vyrobili na některém z workshopů? Chtěli byste se na něco zeptat nebo se domluvit na schůzce, kde bychom probrali vaše představy?

Kontaktujte mne prosím skrze e-mail: kontakt@annakubicova.cz nebo formulář.

Kontaktní formulář

ATELIÉR a SHOWROOM

Ateliér, je místo, kde šperky vznikají a zároveň je to místo pro všechny, kteří mají chuť tvořit a nahlédnout do tajů zlatnického řemesla v rámci workshopů.

ADRESA
Náměstí 28. Října 3, 602 00, Brno
2. patro 

OTEVÍRACÍ DOBA:
STŘEDA: 15:00 - 18:00 hod

Chci vědět víc

Anna Kubicová

IČ: 06301860
zapsaná v živnostenském rejstříku
Sídlo firmy: Mášova 737/19a, 602 00 Brno
Telefonní číslo: 602 529 709
Číslo účtu: 291802141 / 3300